Šifra artikla:106-D7YN9ET#BED
Na stanju
Cena 106,090.00 RSD
Cena dostave po komadu: 500 RSD
| DIMENSION | 359.8 x 12 x 236 mm |
| PORTDISP NB | 1 |
| MASS | 1590g |
| MASS BRUTO | 2000g |
| CAMRES NB | Yes |
| TOUCH | No |
| USB3 NB | 2 |
| USB TYPE C NB | 1 |
| BT | Yes |
| DIMENSION WITH PAC | 483 x 69 x 305 mm |
| DISKSIZE2 NB | Does not have |
| DISKSIZE3 NB | Does not have |
| ConnTypeMaxChPwer | Barrel 65W |
| KEYBOARD | SR |
| DISPLAY PANEL NB | Standard |
| USB2 NB | 0 |
| VGA | No |
| WIFI | Yes |
| BATTCEL NB | LI 3-cell |
| CARDREADER | No |
| HDMI | 1 |
| LAN NB | No |
| OPTIKA NB | No |
| THUNDERBOLT | 0 |
| DISC TYPE2 NB | Does not have |
| DISC TYPE3 NB | Does not have |
| USB3.1 NB | 0 |
| 3G | No |
| COPILOT+ CAPABLE | NO |
| DISC TYPE1 NB | SSD |
| SCREEN SIZE NB | 15.6" |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025