Šifra artikla:106-D8AJ8EA#BED
Na stanju
Cena 158,490.00 RSD
Cena dostave po komadu: 600 RSD
| BATTCEL NB | LI 4-cell |
| COLOR DETAIL NB | Srebrna |
| HDDRPM NB | No rotation |
| DIMENSION WITH PAC | 423 X 80 X 303 mm |
| ConnTypeMaxChPwer | - |
| KEYBOARD | SR |
| MASS | 1890g |
| FREQUENCY NB | 4.50 GHz |
| CAMRES NB | Yes |
| USB TYPE C NB | 2 |
| VGA | No |
| CARDREADER | No |
| HDMI | 1 |
| LAN NB | No |
| OPTIKA NB | No |
| RESOLUTION NB | 2880 x 1800 |
| THUNDERBOLT | 0 |
| DISC TYPE2 NB | Does not have |
| DISC TYPE3 NB | Does not have |
| USB2 NB | 0 |
| BT | Yes |
| COLOR NB | Silver |
| FPSENSOR | No |
| DIMENSION | 356 x 245.5 x 15.3 mm |
| DISKSIZE2 NB | Does not have |
| DISKSIZE3 NB | Does not have |
| PORTDISP NB | 2 |
| MASS BRUTO | 3230g |
| VGA MODEL NB | Intel Arc |
| LITKEY | Yes |
| TOUCH | Yes |
| USB3.1 NB | 2 |
| VGA SIZE NB | Shared |
| WIFI | Yes |
| 3G | No |
| GRAPHICS NB | Integrated |
| MEMORY NB | 16 GB |
| DISC TYPE1 NB | SSD |
| CPU TYPE NB | Core Ultra 5 |
| CORE NB | 8 |
| CPU MODEL NB | 226V |
| CPU NB | Intel |
| DISKSIZE1 NB | 1 TB |
| OS NB | Windows 11 Home |
| SCREEN SIZE NB | 16.0" |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025