Šifra artikla:106-D92NFEA#BED
Na stanju
Cena 99,650.00 RSD
Cena dostave po komadu: 600 RSD
| DISKSIZE3 NB | Does not have |
| HDMI | 1 |
| ConnTypeMaxChPwer | - |
| MASS | 1640g |
| LITKEY | No |
| FREQUENCY NB | 4.30 GHz |
| DISPLAY PANEL NB | IPS |
| USB3 NB | 2 |
| VGA SIZE NB | Shared |
| 3G | No |
| BATTCEL NB | LI 3-cell |
| BT | Yes |
| HDDRPM NB | No rotation |
| FPSENSOR | No |
| DIMENSION | 359 x 15 x 252 mm |
| DIMENSION WITH PAC | 504 x 63 x 305 mm |
| LAN NB | No |
| MASS BRUTO | 2390g |
| VGA MODEL NB | AMD Radeon |
| DISC TYPE2 NB | Does not have |
| TOUCH | No |
| USB3.1 NB | 0 |
| WIFI | Yes |
| COLOR DETAIL NB | Srebrna |
| COLOR NB | Silver |
| CARDREADER | No |
| DISKSIZE2 NB | Does not have |
| PORTDISP NB | 2 |
| MEMORY CASH NB | 4MB |
| KEYBOARD | SR |
| OPTIKA NB | No |
| RESOLUTION NB | 1920 x 1200 |
| CAMRES NB | Yes |
| THUNDERBOLT | 0 |
| DISC TYPE3 NB | Does not have |
| SCREEN TYPE NB | Anti-Glare |
| MEMORY TYPE NB | LPDDR5-5500 |
| USB2 NB | 0 |
| USB TYPE C NB | 2 |
| VGA | No |
| DISKSIZE1 NB | 1 TB |
| CPU NB | AMD |
| DISC TYPE1 NB | SSD |
| CORE NB | 4 |
| GRAPHICS NB | Integrated |
| MEMORY NB | 16 GB |
| CPU MODEL NB | 40 |
| OS NB | Free DOS |
| CPU TYPE NB | Ryzen 5 |
| SCREEN SIZE NB | 16.0" |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025