Šifra artikla:106-WBS TM-R7700/9060
Na stanju
Cena 157,350.00 RSD
Cena dostave po komadu: 600 RSD
| DISC NO PC | 1 |
| DISPLAY PORT PC | 2 |
| FORMAT CASE PC | Midi tower |
| PSU PC | 750W |
| MEMORY TYPE PC | DDR5-5600 |
| MB PC | Asus |
| USB2 PC | 4 |
| SLOT NO PC | 2 |
| VGA BRAND PC | Gigabyte |
| HDDINT PC | PCI-e |
| HDMI PC | 1 |
| USB3 PC | 4 |
| DISCSIZE PC | 1 TB |
| MEMORY SIZE PC | 32GB (2x16GB) |
| VGA MODEL PC | RX9060 XT |
| DISC TYPE PC | SSD |
| CORE CPU | 8 |
| CHIPSET PC | B650 |
| GRAPHICS PC | ATI/AMD |
| CPU PC | AMD |
| VGA MEM PC | 16GB DDR6 |
| FREQUENCY PC | 3.8 GHz |
| CPU MODEL PC | Ryzen 7 7700 |
| CPU TYPE PC | Ryzen 7 |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025