Šifra artikla:106-WBS R8600G/16GB/1TB
Na stanju
Cena 75,790.00 RSD
Cena dostave po komadu: 700 RSD
| HDMI PC | 1 |
| PCI PC | 1 |
| SLOT NO PC | 2 |
| MB PC | Gigabyte |
| PSU PC | 500W |
| MEMORY TYPE PC | DDR5-5600 |
| USB3 PC | 0 |
| DISPLAY PORT PC | 1 |
| FORMAT CASE PC | Mini tower |
| HDDINT PC | M.2 |
| SVRHA PC | Business |
| USB2 PC | 2 |
| CHIPSET PC | A620M |
| VGA MODEL PC | AMD Radeon™ 760M |
| CPU MODEL PC | Ryzen 5 8600G |
| DISC TYPE PC | SSD |
| CPU TYPE PC | Ryzen 5 |
| CORE CPU | 6 |
| DISCSIZE PC | 1 TB |
| MEMORY SIZE PC | 16 GB |
| OS PC | Does not have |
| OPTIC PC | No |
| FREQUENCY PC | 4.3 GHz |
| SOCKET CPU | AM5 |
| GRAPHICS PC | Integrated |
| CPU PC | AMD |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025