Šifra artikla:106-WBS R7500/1/3080
Na stanju
Cena 164,130.00 RSD
Cena dostave po komadu: 700 RSD
| DISPLAY PORT PC | 3 |
| FORMAT CASE PC | Midi tower |
| HDMI PC | 1 |
| USB3 PC | 4 |
| VGA BRAND PC | Gainward |
| SLOT NO PC | 2 |
| MEMORY TYPE PC | DDR5-5600 |
| MB PC | Asus |
| DISC NO PC | 1 |
| HDDINT PC | PCI-e |
| PSU PC | 750W |
| USB2 PC | 4 |
| CORE CPU | 6 |
| GRAPHICS PC | Nvidia |
| MEMORY SIZE PC | 16 GB |
| CPU PC | AMD |
| CHIPSET PC | B650 |
| DISCSIZE PC | 1 TB |
| FREQUENCY PC | 3.7 GHz |
| CPU TYPE PC | Ryzen 5 |
| VGA MEM PC | 10GB GDDR6 |
| CPU MODEL PC | 7500F |
| DISC TYPE PC | SSD |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025