Šifra artikla:106-WBP 13100/8/500_11H
Na stanju
Cena 52,210.00 RSD
Cena dostave po komadu: 700 RSD
| FORMAT CASE PC | Midi tower |
| SLOT NO PC | 2 |
| MEMORY TYPE PC | DDR4 3200MHz |
| USB3 PC | 4 |
| VGA PC | 1 |
| HDMI PC | 1 |
| PSU PC | 500W |
| USB2 PC | 2 |
| MB PC | Asus |
| HDDINT PC | M.2 |
| OS PC | Windows 10 Home SL |
| DISC TYPE PC | SSD |
| CHIPSET PC | H610 |
| DISCSIZE PC | 500 GB |
| CORE CPU | 4 |
| CPU PC | Intel |
| GRAPHICS PC | Integrated |
| FREQUENCY PC | 3.4 GHz |
| MEMORY SIZE PC | 8 GB |
| CPU MODEL PC | 13100 |
| CPU TYPE PC | Core i3 |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025