Šifra artikla:106-WBS 12100/16/6400
Na stanju
Cena 69,210.00 RSD
Cena dostave po komadu: 700 RSD
| MB PC | Asus |
| FORMAT CASE PC | Mini tower |
| DISPLAY PORT PC | 1 |
| PSU PC | 560W |
| SLOT NO PC | 2 |
| MEMORY TYPE PC | DDR4 3200MHz |
| USB2 PC | 2 |
| USB3 PC | 3 |
| VGA BRAND PC | Asus |
| DISC NO PC | 1 |
| HDDINT PC | SATAIII/2.5" |
| HDMI PC | 1 |
| CORE CPU | 4 |
| CHIPSET PC | H610 |
| GRAPHICS PC | AMD |
| DISCSIZE PC | 500 GB |
| CPU PC | Intel |
| FREQUENCY PC | 3.3 GHz |
| MEMORY SIZE PC | 16 GB |
| VGA MEM PC | 4GB GDDR6 |
| VGA MODEL PC | RX6400 |
| CPU MODEL PC | i3 12100F |
| DISC TYPE PC | SSD |
| CPU TYPE PC | Core i3 |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025