Šifra artikla:106-WBS 12400/16GB/500
Na stanju
Cena 56,560.00 RSD
Cena dostave po komadu: 700 RSD
| FORMAT CASE PC | Midi tower |
| HDMI PC | 1 |
| PSU PC | 500W |
| SLOT NO PC | 2 |
| PCI PC | 0 |
| SVRHA PC | Business |
| USB2 PC | 2 |
| VGA PC | 1 |
| MB PC | Asus |
| HDDINT PC | SATAIII/2.5" |
| MEMORY TYPE PC | DDR4 3200MHz |
| USB3 PC | 2 |
| DISCSIZE PC | 512 GB |
| MEMORY SIZE PC | 16GB (1x16GB) |
| VGA MODEL PC | Intel UHD 730 |
| CPU MODEL PC | i5-12400 |
| CORE CPU | 6 |
| CHIPSET PC | H610M |
| CPU PC | Intel |
| SOCKET CPU | LGA1700 |
| GRAPHICS PC | Integrated |
| CPU TYPE PC | Core i5 |
| FREQUENCY PC | 4.4 GHz |
| DISC TYPE PC | SSD |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025