Šifra artikla:106-WBS 12700/16/1TB
Na stanju
Cena 83,340.00 RSD
Cena dostave po komadu: 700 RSD
| HDMI PC | 1 |
| MEMORY TYPE PC | DDR4 3200MHz |
| USB3 PC | 2 |
| DISC NO PC | 1 |
| PSU PC | 500W |
| USB2 PC | 4 |
| VGA BRAND PC | Other |
| MB PC | Gigabyte |
| FORMAT CASE PC | Mini tower |
| HDDINT PC | PCI-e |
| SLOT NO PC | 2 |
| CORE CPU | 8 |
| CHIPSET PC | H610 |
| GRAPHICS PC | Integrated |
| VGA MODEL PC | Intel UHD 770 |
| CPU MODEL PC | 12700 |
| CPU PC | Intel |
| FREQUENCY PC | 2.1 GHz |
| DISCSIZE PC | 1 TB |
| MEMORY SIZE PC | 16 GB |
| VGA MEM PC | Other |
| DISC TYPE PC | SSD |
| CPU TYPE PC | Core i7 |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025