Šifra artikla:106-WBS 12700/32/1/5070
Na stanju
Cena 205,510.00 RSD
Cena dostave po komadu: 700 RSD
| FORMAT CASE PC | Midi tower |
| HDMI PC | 1 |
| MOUS PC | Does not have |
| PSU PC | 750W |
| LPT PC | 0 |
| VGA BRAND PC | Asus |
| DISC NO PC | 1 |
| SLOT NO PC | 4 |
| MEMORY TYPE PC | DDR5 6000 |
| USB2 PC | 1 |
| USB3 PC | 4 |
| MB PC | Asus |
| DISPLAY PORT PC | 3 |
| DVI PC | 0 |
| HDDINT PC | M.2 |
| KB PC | Does not have |
| DISCSIZE PC | 1 TB |
| MEMORY SIZE PC | 32GB (2x16GB) |
| OS PC | Does not have |
| OPTIC PC | No |
| DISC TYPE PC | SSD |
| CORE CPU | 12 |
| CHIPSET PC | B760 |
| GRAPHICS PC | Nvidia |
| CPU MODEL PC | i7-12700KF |
| CPU PC | Intel |
| VGA MEM PC | 12GB GDDR7 |
| CPU TYPE PC | Core i7 |
| VGA MODEL PC | RTX5070 |
| FREQUENCY PC | 3.6 GHz |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025