Šifra artikla:106-WBS 14400/16/1TB
Na stanju
Cena 69,330.00 RSD
Cena dostave po komadu: 700 RSD
| PSU PC | 500W |
| MEMORY TYPE PC | DDR4 3200MHz |
| USB2 PC | 2 |
| USB3 PC | 0 |
| HDDINT PC | M.2 |
| SLOT NO PC | 2 |
| MB PC | Asus |
| FORMAT CASE PC | Midi tower |
| HDMI PC | 1 |
| PCI PC | 2 |
| SVRHA PC | Business |
| MEMORY SIZE PC | 16 GB |
| VGA MODEL PC | Intel UHD 730 |
| SOCKET CPU | LGA1700 |
| OS PC | Does not have |
| OPTIC PC | No |
| CORE CPU | 10 |
| DISC TYPE PC | SSD |
| CHIPSET PC | H610M |
| GRAPHICS PC | Integrated |
| DISCSIZE PC | 1 TB |
| CPU MODEL PC | 14400 |
| CPU PC | Intel |
| FREQUENCY PC | 2.5 GHz |
| CPU TYPE PC | Core i5 |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025