Šifra artikla:106-WBS R3200G/8/240
Na stanju
Cena 28,530.00 RSD
Cena dostave po komadu: 700 RSD
| DVI PC | 0 |
| PCI PC | 0 |
| SLOT NO PC | 2 |
| RS232 PC | 0 |
| USB2 PC | 2 |
| VGA PC | 1 |
| FORMAT CASE PC | Midi tower |
| PSU PC | 500W |
| MEMORY TYPE PC | DDR4 3200MHz |
| VGA BRAND PC | Does not have |
| MB PC | Other |
| DISPLAY PORT PC | 0 |
| HDDINT PC | SATAIII/2.5" |
| HDMI PC | 1 |
| USB3 PC | 2 |
| GRAPHICS PC | Integrated |
| CPU MODEL PC | Ryzen 3 3200G |
| DISC TYPE PC | SSD |
| CORE CPU | 4 |
| DISCSIZE PC | 240 GB |
| MEMORY SIZE PC | 8 GB |
| VGA MEM PC | Shared |
| OS PC | Does not have |
| VGA MODEL PC | Radeon Vega 8 |
| CPU PC | AMD |
| FREQUENCY PC | 3.6 GHz |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025