Šifra artikla:106-WBS R4100/240/RX560
Na stanju
Cena 46,260.00 RSD
Cena dostave po komadu: 700 RSD
| VGA BRAND PC | Asus |
| MB PC | Gigabyte |
| DISPLAY PORT PC | 2 |
| HDMI PC | 1 |
| MEMORY TYPE PC | DDR4 3200MHz |
| USB3 PC | 4 |
| DISC NO PC | 1 |
| PSU PC | 650W |
| FORMAT CASE PC | Midi tower |
| HDDINT PC | SATAIII/2.5" |
| SLOT NO PC | 2 |
| USB2 PC | 2 |
| CHIPSET PC | A520 |
| VGA MEM PC | 4GB GDDR5 |
| VGA MODEL PC | AMD RX 560 |
| CPU PC | AMD |
| DISC TYPE PC | SSD |
| CPU TYPE PC | Ryzen 3 |
| GRAPHICS PC | AMD |
| DISCSIZE PC | 500 GB |
| FREQUENCY PC | 3.8 GHz |
| CORE CPU | 4 |
| MEMORY SIZE PC | 8 GB |
| CPU MODEL PC | Ryzen 3 4100 |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025