Šifra artikla:106-WBS R5500/16/7600
Na stanju
Cena 97,180.00 RSD
Cena dostave po komadu: 700 RSD
| DISC NO PC | 1 |
| FORMAT CASE PC | Midi tower |
| HDDINT PC | PCI-e |
| PSU PC | 700W |
| USB2 PC | 2 |
| USB3 PC | 4 |
| VGA BRAND PC | Powercolor |
| MB PC | Gigabyte |
| SLOT NO PC | 2 |
| DISPLAY PORT PC | 3 |
| HDMI PC | 1 |
| MEMORY TYPE PC | DDR4 3200MHz |
| CHIPSET PC | A520 |
| MEMORY SIZE PC | 16 GB |
| VGA MEM PC | 8GB GDDR6 |
| CORE CPU | 6 |
| GRAPHICS PC | AMD |
| DISCSIZE PC | 1 TB |
| VGA MODEL PC | RX7600 |
| CPU MODEL PC | Ryzen 5 5500 |
| DISC TYPE PC | SSD |
| CPU PC | AMD |
| CPU TYPE PC | Ryzen 5 |
| FREQUENCY PC | 3.4 GHz |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025