Šifra artikla:106-WBS R5600/480/RX9060
Na stanju
Cena 93,740.00 RSD
Cena dostave po komadu: 700 RSD
| PSU PC | 550W |
| USB3 PC | 4 |
| FORMAT CASE PC | Midi tower |
| HDDINT PC | SATAIII/2.5" |
| USB2 PC | 2 |
| VGA BRAND PC | Sapphire |
| MB PC | Asus |
| DISC NO PC | 1 |
| DISPLAY PORT PC | 1 |
| HDMI PC | 2 |
| SLOT NO PC | 2 |
| MEMORY TYPE PC | DDR4 3200MHz |
| CORE CPU | 6 |
| CHIPSET PC | A520 |
| GRAPHICS PC | AMD |
| CPU MODEL PC | Ryzen 5 5600 |
| FREQUENCY PC | 3.5 GHz |
| DISC TYPE PC | SSD |
| DISCSIZE PC | 480 GB |
| MEMORY SIZE PC | 16 GB |
| VGA MEM PC | 8GB GDDR6 |
| VGA MODEL PC | RX9060 XT |
| CPU PC | AMD |
| CPU TYPE PC | Ryzen 5 |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025