Šifra artikla:106-WBS R5700G/16GB/1
Na stanju
Cena 62,430.00 RSD
Cena dostave po komadu: 700 RSD
| SLOT NO PC | 2 |
| MB PC | Gigabyte |
| FORMAT CASE PC | Mini tower |
| USB2 PC | 2 |
| VGA PC | 1 |
| DISC NO PC | 1 |
| HDDINT PC | M.2 |
| PSU PC | 500W |
| MEMORY TYPE PC | DDR4 3200MHz |
| USB3 PC | 4 |
| GRAPHICS PC | Integrated |
| CPU TYPE PC | Ryzen 7 |
| CORE CPU | 8 |
| CHIPSET PC | A520 |
| DISCSIZE PC | 1 TB |
| MEMORY SIZE PC | 16 GB |
| CPU PC | AMD |
| CPU MODEL PC | 5700G |
| FREQUENCY PC | 3.6 GHz |
| DISC TYPE PC | SSD |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025