Šifra artikla:106-SM-X110NZAAEUC
Na stanju
Cena 11,960.00 RSD
Cena dostave za jedan ili vise komada je ukupno 500 RSD
Operativni sistem Android 11
Dijagonala ekrana 8.7"
Rezolucija 800 x 1340
Procesor MediaTek
Broj jezgara Octa core
RAM memorija 4 GB
Interna memorija 64 GB
Prednja kamera 8 MP
Zadnja kamera 2 MP
Baterija (mAh) 5.100 mAh
GPS Da
WiFi Da
WWAN Ne
4G(LTE) Ne
HDMI Ne
Tip panela TFT
Naziv procesora Helio G99
Radni takt procesora 2.20 GHz
Naziv grafike Mali-G52
TIP memorije _
micro SD do 1 TB
Mikrofon Da
Zvučnici Stereo
Bluetooth Bluetooth 5.0
Mogucnost poziva Ne
Izlaz za slušalice Da
Lightning port Ne
Tastatura Ne
Futrola Ne
Boja detaljni opis mat tamnosiva
Boja Tablet Siva
Dimenzija (WxHxD mm) 211 x 124.7 x 8mm
Masa (g) 366 g
Reklamacioni period - 24 meseca
| BT | Bluetooth 5.0 |
| GPS | Yes |
| SD TABL | up to 1 TB |
| CPU NAME TABL | Helio G99 |
| MEMORY TYPE TABL | _ |
| COLOR TABL | Gray |
| HEADPHONE | Yes |
| FUTROLA | No |
| MIKROFON | Yes |
| LIGHTNING | No |
| FREQUENCY TABL | 2.20 GHz |
| VOICECALL | No |
| KB | No |
| VGA NAME TABL | Mali-G52 |
| SCREEN TYPE TABL | TFT |
| WIFI | Yes |
| SPEAK TYPE TABL | Stereo |
| SCREEN SIZE TABL | 8.7" |
| HDMI TABL | No |
| OS TABL | Android 11 |
| 3G | No |
| BACK CAM | 2 MP |
| 4G | No |
| CORE TABL | Octa core |
| MEMORY TABL | 64 GB |
| CPU TABL | MediaTek |
| FRONT CAM | 8 MP |
| RAM TABL | 4 GB |
| RESOLUTION TABL | 800 x 1340 |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025