Šifra artikla:106-SM-S937BZSDEUC
Na stanju
Cena 150,900.00 RSD
Cena dostave za jedan ili vise komada je ukupno 600 RSD
Operativni sistem
Android 15
Procesor i grafika
Čipset: Qualcomm SM8750-AC Snapdragon 8 Elite (3 nm)
Procesor: OctaCore (2x4.47 GHz Oryon V2 Phoenix L + 6x3.53 GHz Oryon V2 Phoenix M)
Grafički procesor: Adreno 830 (1200 MHz)
Ekran
Veličina ekrana: 6.7”
Rezolucija: 3120 x 1440
Tip ekrana: LTPO AMOLED 2X
Osvežavanje: 120 Hz
Gustina piksela: ~513 ppi
Odnos stranica: 19.5:9
Zaštita: Corning Gorilla Glass Ceramic 2, Mohs level 5
Dual sim
Da (Nano-SIM/eSIM + Nano-SIM/eSIM)
Ram memorija
12GB
Interna memorija
256GB
Slot za memorijsku karticu
Bez mogućnosti proširenja memorije
Zadnja kamera
200 MP, f/1.7, 24mm (wide), 1/1.3", 0.6µm, multi-directional PDAF, OIS
12 MP, f/2.2, 13mm (ultrawide), 1/2.55", 1.4µm, PDAF
Features: Best Face, LED flash, HDR, panorama
Video: 8K@30fps, 4K@30/60/120fps, 1080p@30/60/120/240fps
Prednja kamera
12 MP, f/2.2, 26mm (wide), 1/3.2", 1.12µm, dual pixel PDAF
Video: 4K@30/60fps, 1080p@30/60fps
Ostale karakteristike
Pozicioniranje: GPS, Glonass, Beidou, Galileo
Senzori: Senzor otiska prsta, Akcelerometar, Senzor blizine, Žiroskop, Digitalni kompas, Barometar
Otpornost: IP68
WLAN: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6/7, tri-band, Wi-Fi Direct
Bluetooth: 5.4, A2DP, LE
USB: USB-C 3.2
NFC: Da
Baterija
Kapacitet baterije: 3900 mAh
Snaga punjenja: 25W (PD, QC2)
Snaga bežičnog punjenja: 15W (Qi2 Ready)
Boja
Srebrna
Mreža
2G mreža
3G mreža
4G (LTE)
5G mreža
Spoljašnje karakteristike
Dimenzije: 158.2 x 75.6 x 5.8 mm
Masa: 163 g
Reklamacioni period: 2 godine
| BATTIN | Yes |
| MASS | 163g |
| WATERRES | IP68 water & dust |
| VIDEORES MAIN SMPH | 8K |
| USB TYPE SMPH | Type-C |
| FLASH | Yes |
| COLOR SMPH | Silver |
| DIMENSION | 158.2 x 75.6 x 5.8 mm |
| NFC | Yes |
| PLAYER SMPH | Yes |
| RESOLUTION SMPH | 1440 x 3120 |
| HEADSET SMPH | No |
| SCREEN TYPE SMPH | Dynamic LTPO AMOLED |
| BT DANE | Yes |
| COLOR DETAIL SMPH | Mat srebrna |
| FPSENSOR | Yes |
| FORMAT SCREEN SMPH | 20:9 |
| LTE | Yes |
| CAM SEC SMPH | 12 MP |
| SD SMPH | No |
| SIM | Nano SIM |
| WIFI | Yes |
| CORE SMPH | Octa Core |
| SCREEN SIZE SMPH | 6.7" |
| SIM NO | 2 |
| BATTCAP SMPH | 3900 mAh |
| SPEED CPU SMPH | 2x4.47GHz&6x3.53GHz |
| RUGGED SMPH | No |
| MEMORY SMPH | 256 GB |
| OS SMPH | Android |
| CPU SMPH | Snapdragon |
| RAM SMPH | 12 GB |
| CAM MAIN SMPH | 200MP + 12MP |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025