Šifra artikla:106-SM-A576BDBBEUC
Na stanju
Cena 61,040.00 RSD
Cena dostave za jedan ili vise komada je ukupno 600 RSD
| COLOR DETAIL SMPH | Mat plava |
| ADDSPECIFICATIONS | Yes |
| WATERRES | IP68 water & dust |
| PLAYER SMPH | No |
| SIM | Nano SIM |
| WIFI | Yes |
| BATTIN | Yes |
| FLASH | Yes |
| BT DANE | Yes |
| COLOR SMPH | Blue |
| FPSENSOR | Yes |
| DIMENSION | 161.5 x 76.8 x 6.9 mm |
| FORMAT SCREEN SMPH | 19.5:9 |
| LTE | Yes |
| MASS | 1790g |
| RESOLUTION SMPH | 1080 x 2340 |
| VIDEORES MAIN SMPH | HDR |
| SD SMPH | up to 1 TB |
| USB TYPE SMPH | Type-C |
| CAM SEC SMPH | 32 MP |
| HEADSET SMPH | No |
| SCREEN TYPE SMPH | Super AMOLED |
| 5G Smartphone | Yes |
| SIM NO | 2 |
| SPEED CPU SMPH | 1x2.9GHz&4x2.6GHz&3x1.95GHz |
| RAM SMPH | 8 GB |
| CAM MAIN SMPH | 50 MP |
| SCREEN SIZE SMPH | 6.7" |
| eSIM Smartphone | Yes |
| CORE SMPH | Octa Core |
| MEMORY SMPH | 128 GB |
| OS SMPH | Android |
| CPU SMPH | Exynos 1680 |
| BATTCAP SMPH | 5000 mAh |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025