Šifra artikla:106-SM-A376BZABEUC
Na stanju
Cena 49,690.00 RSD
Cena dostave za jedan ili vise komada je ukupno 600 RSD
| MASS | 196g |
| PLAYER SMPH | No |
| SD SMPH | up to 1 TB |
| SIM | Nano SIM |
| USB TYPE SMPH | Type-C |
| WIFI | Yes |
| BATTIN | Yes |
| BT DANE | Yes |
| COLOR SMPH | Gray |
| FPSENSOR | Yes |
| FORMAT SCREEN SMPH | 19.5:9 |
| LTE | Yes |
| CAM SEC SMPH | 32 MP |
| SCREEN TYPE SMPH | Super AMOLED |
| FLASH | Yes |
| COLOR DETAIL SMPH | Mat siva |
| DIMENSION | 162.9 x 78.2 x 7.4 mm |
| WATERRES | IP68 water & dust |
| RESOLUTION SMPH | 1080 x 2340 |
| VIDEORES MAIN SMPH | HDR |
| HEADSET SMPH | No |
| SPEED CPU SMPH | 4x2.75GHz&4x2.0GHz |
| BATTCAP SMPH | 5000 mAh |
| SCREEN SIZE SMPH | 6.7" |
| 5G Smartphone | Yes |
| eSIM Smartphone | Yes |
| CORE SMPH | Octa Core |
| MEMORY SMPH | 128 GB |
| CPU SMPH | Exynos 1480 |
| RAM SMPH | 6 GB |
| SIM NO | 2 |
| OS SMPH | Android |
| CAM MAIN SMPH | 50 MP |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025